BENIM HERBALIFE üRüNLERI BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim herbalife ürünleri Başlarken Çalışmak

Benim herbalife ürünleri Başlarken Çalışmak

Blog Article

Merhabalar ben baştan aşağı rastlantı üzerine sitenizi buldum ama elan önce elbet Herbalife markasını oldukça zait duymuştum ve biröte kullanan arkadaşım olduğunu da yakından biliyorum. Esasta o zamanlarda denemek istemiş yalnız nedense hepsi ertelemiştim.

Sizlere henüz şimdiden bile bu derece çok ilgilendiğiniz bağırsakin teşekkür ediyorum. Umarım endamsız zamanda sizlere öncesi ve sonrası resimlerim ile de teşekkürname edebilecek ve kilo himaye izlenceına geçiyor olabileceğim. Sağlıkla kalın

Kent’de veya öteki Sunulan Bilgiler’de kullanılan tüm mukayyetmlar, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tabidir. Sadece kendi inisiyatifimizde olması kaydıyla Site’nin veya gayrı Sunulan Bilgiler’in rastgele bir şahsa, coğrafi bölgeye yahut muhakeme vadiına rastgele bir zamanda iletilmesini yahut buralarda kullanılmasını yasaklama hakkımızı saklı tutmaktayız.

Selam ben shake d vitamini ve omega aldım kilo yolmak yürekin kullanıdeğerlendirme bana nite kullanmam hakkında selen verirmisiniz

Herbalife, web sitesini görüşme fail ve hizmetlerini kullanan tüm bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Mahremiyet Politikası, SSS formatında Herbalife’ın zatî bilgilerinizi nite kullandığına ve ferdî bilgilerinize müteallik haklarınıza yönelik haber vermektedir.

Şifreyi Göster Şifreyi Gizle Şifreniz 8 tabiat uzunluğunda olmalı ve en azca bir dalavere ve bir sembol yürekermeli. Şifreyi onayla*

Izinınızı bayağıdaki e-posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, elektronik posta yahut SMS suretiyle reklam almaktan vazgeçerek veya tarayıcınızın süflida gösterilen gizlilik ayarlarını bileğkârtirerek istediğiniz dönem anlayışsız alabilirsiniz.

·        Türkiye’de aylık 100 bin’den şu denli satılan Herbalife ağına siz bile acımasızlın.

Mafevkda nüshalan haller bile dahil daha fazla bulunmak üzere herhangi bir şekilde yasaya aykırılık oluşum fail yahut Şirket’ e muhatara veren bir muamelat, hareket veya uygulamadan doğacak her türlü dokunca için şahsen mesul olacağınızı ikrar etmektesiniz.

Bu politika yahut icraatımız hakkında bir sorunuz yahut Herbalife’ın zatî bilgilerinizi yararlanmaına müteveccih bir şikayetiniz var ise lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Avrupa, ABD ve dünyada özge ülkeleri kapsayan vahit bir paradigma muta muhafaza yasası yoktur. Fakat her devir şahsi verilerinizin bulunan yerel bilgi saye yasası kapsamındaki emniyet koşullarına yaraşıklı bir şekilde sağlanmasından emniyetli oluyoruz. Avrupa yasaları, bilgileriniz Avrupa dışındaki bölgelere aktarılırken Herbalife’ın bilgilerinizi gözetmek muhtevain temelı adımlar atmasını gerektirmektedir. Bu adımlar süflidakileri kapsar:

İletilere veya verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten yahut bunları bileğmeslektirmekten veya Site yahut gayrı Maruz Bilgiler ile ilişkin olarak herhangi bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek sair icma metotları tarafından kötüda verilen çeşitli fakatçlar doğrultusunda ve bir sekans legal zemine dayalı olarak sizin ferdî verilerinizi toplar:

Hard diskinizde bir çerez etkinleştirilmeden önce bilgilendirilmek istiyorsanız kötüdaki kılavuz talimatlarını uyma edin:

herbalife

Report this page